Zdrowie

Rodzaje namiotów

Wyróżniamy kilka modeli namiotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Namioty Ekspresowe (szybkiego montażu)

Podstawową zaletą naszych namiotów expresowych jest bardzo wytrzymały wykonany ze stali grubościennej stelaż. Są to bezwzględnie najmocniejsze stelaże wykonane w konstrukcji nożycowej dostępne na polskim rynku.

Wszystkie Namioty testowane są w różnych warunkach atmosferycznych, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i uwagami naszych Klientów pozwoliło stworzyć nam namioty o wyjątkowo solidnej i stabilnej konstrukcji, ich stelaże poprzez proces galwanizacji są bardzo dobrze zabezpieczone antykorozyjnie.

Namioty ekspresowe mogą być wyposażone dodatkowo w system składanej podłogi modułowej (typu plaster miodu).

Innym elementem systemu namiotów szybkiego montażu zapewniającym dodatkową stabilność są obciążniki (10 kg/szt.), stabilizujące namiot przy nagłych porywach wiatru w miejscach gdzie nie ma możliwości zastosowania odciągów i szpil mocowanych do podłoża.

Namioty szybkiego montażu, umożliwiają tworzenie punktów promocyjnych, targowych i handlowych stanowiących doskonałą bazę wyjściową do dalszej rozbudowy.

Namioty ekspresowe oraz wszystkie nasze produkty objęte są gwarancję producenta oraz pełnym serwisem pogwarancyjny.

Namioty Reklamowe

Namioty reklamowe z nadrukiem stanowią doskonałą i przyciągającą wzrok reklamę Państwa firmy na wielu imprezach handlowych, promocyjnych i targowych. Wyróżniają Państwa stoisko spośród wielu podobnych do siebie stoisk proponowanych przez organizatorów imprez.

Nadruk wykonujemy zarówno na zewnętrznych powierzchniach namiotu (zadaszenie i ściany) jak i na wewnętrznych powierzchniach ścian.

Nadruk reklamowy wykonywany technologią sublimacji zapewnia realistyczne odwzorowanie barw i wyglądu Państwa produktów lub usług, przyciągając w ten sposób uwagę przechodniów, osób zwiedzających targi.

Namioty Reklamowe z nadrukiem wykonujemy zarówno z profili stalowych grubościennych pokrytych powłoką galwaniczną jak i lekkich anodowanych profili aluminiowych.

Kostrukcja namiotu umożliwia mocowanie i instalacje różnych systemów wspierania prezentacji: (oświetlenie, panele LCD, banery reklamowe, urządzeń grzewczych oraz wielu innych).

Namioty Handlowe

Produkowane są w standardowych rozmiarach lub według zamówienia klienta.

Wszystkie poszycia wykonywane są z wysokogatunkowej tkaniny wodo i mrozoodpornej.

Namioty handlowe wyposażone są na tylnej ścianie w cztery suwaki umożliwiające unoszenie poszczególnych boków. Dodatkowo namioty można wyposażyć w odciągi stabilizujące go podczas silnych podmuchów wiatru.

Namioty Ogrodowe

Altany Ogrodowe wykonujemy , w szerokiej gamie wymiarów standardowych na planie prostokąta, kwadratu, sześciokąt oraz ośmiokąta. Istnieje również możliwość wykonania altany według indywidualnego zamówienia klienta.

Wszystkie nasze altany i namioty ogrodowe można wyposażyć w dowolną ilość ścian. W każdą z nich można wszyć okna wykonane z wysokoprzezroczystej foli PCV lub moskitiery oraz rolowane drzwi.

Namioty ogrodowe produkujemy w szerokiej gamie kolorów dostępnych pod hasłem kloroystyka namiotów. Istnieje również możliwość dobrania koloru na indywidualne zamówienie klienta. Inne informacje o ofercie namiotów ogrodowych:(stelaż, konstrukcja, poszycie, akcesoria).

Namioty Wojskowe

Namioty o podwyższonym standarcie, szybkiego montażu, posiadające bardzo trwałą i odporną konstrukcję. Istnieje możliwość modułowego łączenia namiotów. W połączeniu z systemem podłóg, stanowią doskonałe wojskowe lub polowe zeplecze treningowe, i magazynowe lub obozowo – polowe.

Namioty Wojskowe można doposażyć w system otworów wentylacyjnych, drzwi i okien zwiększając w ten sposób ich funkcjonalność.

Namioty Wędkarskie i Maskujące

Namioty Wędkarskie – wykonane są z materiałów wodo i mrozoodpornych w kolorach maskujących.

Namioty wędkarskie umożliwiają zakotwiczenie do podłoża.

Stelaż Namiotu – to lekka konstrukcja ze stabilną podstawą. Istnieje możliwość wykonania w dowolnych rozmiarach, również jako Poznań namioty zamknięte z oknami i innymi akcesoriami.

Namioty Budowlane

Namioty Budowlano-osłonowe pojedyńczo lub w zestawieniu modułowym stanowią stabilne i skuteczne zabezpieczenie wykonywanych pod nimi prac budowlanych, montażowych jak i wszelkich robót ziemnych. Zapewniają skuteczną ochrone przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Namioty Budowlano – Osłonowe Namioty budowlane produkowane są z atestowanych tkanin wodo i mrozoodpornych, na życzenie klienta wyposażamy je w system otworów wentylacyjnych, okna i drzwi.

Możliwość komentowania Rodzaje namiotów została wyłączona

Mam na imię Piotrek.